خرید سوشیال سیگنال

خرید سوشیال سیگنال یکی از کم خطرترین و موثرترین روش های آف پیج است چرا که آف پیج به صورت مستقیم بر روی وب سایت شما انجام نمی شود و این سیگنال از طرف شبکه های اجتماعی دریافت می شود. 

اما سوشیال سیگنال چیست؟ 

لینک سایت یا صفحه سایت شما در شبکه های اجتماعی از جمله پینترست، توییتر و …. به اشتراک گذاشته می شود و هر گونه عملیاتی که بر روی لینک شما انجام می شود از جمله لایک، کامنت، ریتوییت و … یک سیگنال شبکه های اجتماعی است. 

خرید سوشیال سیگنال

برای آشنایی بیشتر با سوشیال سیگنال، در ابتدا می توانید این صوت چند دقیقه ای را گوش دهید.

خرید سوشیال سیگنال

چرا خرید سوشیال سیگنال سودمند است؟

زمانی که شما از شبکه های اجتماعی سیگنال می گیرید، به این معنی که بر روی لینک شما عملیات سوشیال از جمله، لایک، کامنت، ریتوییت و …. انجام می شود به گوگل این سیگنال داده می شود که این سایت به قدری خوب و قوی است که در شبکه های اجتماعی در مورد آن صحبت می شود و می تواند باعث افزایش رتبه شما باشد و چون به صورت مستقیم بر روی لینک شما انجام نمی شود کم ریسک ترین روش آف پیج است. 

چرا باید سوشیال سیگنال بخریم؟ 

فعالیت در شبکه های اجتماعی کاری سخت و زمان بر می باشد از طرف دیگر به زمان زیادی نیست است تا فالوور سوشیال شما بالا رود، اما شما هم اکنون می توانید با نازلترین قیمت سوشیال سیگنال به صورت 100% واقعی دریافت کنید. 

توجه داشته باشید که افراد زیادی هستند که سوشیال سیگنال با قیمت های بسیار بالایی و بصورت غیر واقعی و فیک می فروشند که نه تنها تاثیر مثبتی بر روی سئو سایت شما ندارد بلکه امتیاز منفی هم دارد و باعث افت رتبه شما می شود و این موضوع خیلی اهمیت دارد که شما سوشیال سیگنال را بصورت واقعی و مطمئن دریافت کنید که می توانید پکیج های خرید سوشیال سیگنال را بصورت مطمئن از سایت آرمین سرخوش سفارش دهید. 

مزایای خرید سوشیال سیگنال:

 • افزایش رتبه سئوی سایت شما به مرور زمان
 • ایندکس سریع تر سایت توسط موتورهای جستجو از جمله گوگل
 • افزایش میزان جستجوی ارگانیک سایت (جستجوی ارگانیک به جستجوی سایت از طریق گوگل گفته می شود)
 • ایجاد مزیت رقابتی برای وب سایت
 • ایجاد تفاوت سایت با سایت های رقبا
 • افزایش قدرت لینک های سایت و افزایش قدرت لینک های رپورتاژ و گره دو
 • افزایش اتوریتی دامنه به مرور زمان
 • کم خطرترین روش آف پیج

5 راه برای دریافت سوشیال سیگنال

در این ویدیو از Neil patel  روش های دریافت سوشیال سیگنال رایگان را یاد می گیرید. 

پکیج های خرید سوشیال سیگنال

ابزارهای چک کردن سوشیال سیگنال سایت (سوشیال سیگنال چکر)

برای بررسی وضعیت سوشیال سیگنال سایت خود و رقبا می توانید از لینک های زیر استفاده نمایید. توجه داشته باشید که اگر رقیب شما سوشیال سیگنال قوی دارد بهتر است که از نظر سوشیال سیگنال سایت شما وضعیت بهتری داشته باشد و همچنین اگر سایت رقیب شما سوشیال سیگنال ندارد یا ضعیف است شما می توانید با تقویت سوشیال سیگنال از رقیب خود ببرید.
 1. سایت بررسی سوشیال سیگنال 1
 2. سایت بررسی سوشیال سیگنال 2
 3. سایت بررسی سوشیال سیگنال 3

ویدیوی آموزش چک کردن سوشیال سیگنال خریداری شده:

نمونه گزارش خرید سوشیال سیگنال (قبل و بعد)

نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 6500 سوشیال سیگنال
نمونه گزارش سوشیال سیگنال انجام شده از پکیج 6500 سوشیال سیگنال

سوالات متداول شما درباره خرید سوشیال سیگنال

انجام سوشیال سیگنال با توجه به تعداد آن بین 3 الی 10 روز کاری انجام می گیرد. 

خیر، با توجه به اینکه سوشیال سیگنال به صورت مستقیم بر روی سایت شما انجام نمی شود و البته این که چون پکیج سوشیال سیگنال ما به صورت واقعی می باشد، نه تنها ضرری ندارد بلکه می تواند باعث افزایش رتبه شما نیز شود. 

پیشنهاد ما این است که در اولین سفارش بر روی صفحه اصلی انجام دهید و برای طبیعی سازی عملیات خرید سوشیال سیگنال، چند هفته بعد به صورت مثال دو هفته بعد(به صورت متوالی) و افزایشی برای صفحات دیگر سایت خود، خرید سوشیال سیگنال انجام دهید. 

بله، با استفاده از سایت های چکر سوشیال سیگنال که در بالا لینک آن ها قرار داده شده است، می توانید وضعیت سوشیال سیگنال خود را قبل و بعد از سفارش بررسی نمایید. همچنین ما اسکرین شات قبل و بعد از سفارش سوشیال سیگنال را برای شما ارسال خواهیم کرد.

بستگی دارد، در سئو هیچ قطعیتی وجود ندارد و بهتر است که از همه نظر فاکتورهای سئو امتیاز بالاتری نسبت به رقبا داشته باشید از جمله سوشیال سیگنال، بک لینک (انواع بک لینک: بلاگی، رپورتاژی، Edu  و Gov، کامنتی و ….) تکنیکال، آن پیج سئو (Onpage-seo) و محتوا

در حدود 5 سال تجربه ام با سوشیال سیگنال هیچ مورد پنالتی را ندیده ام… در ضمن پکیج های ارائه شده توسط آرمین سرخوش پکیج های با کیفیتی هستند. اما هیچ تضمینی برای پنالتی نشدن سایت شما وجود ندارد و پنالتی سایت تحت عوامل مختلفی ممکن است رخ دهد و معمولا نمی توان دلیل دقیق آن را مشخص کرد.

هر دو خوب هستند و به نسبت سایت، کلمه کلیدی و رقبای شما متفاوت است و بهتر است که همه موارد در سئو انجام شود تا عملیات سئو طبیعی به نظر برسد. در بعضی پروژه ها ما کمبود بک لینک نداریم بلکه رقیب در شبکه های اجتماعی فعالیت خوبی داشته است. به همین دلیل ما هم لازم داریم با تقویت سوشیال سیگنال در این پارامتر سئو هم از رقیب جلو بزنیم. همچنین اگر رقیب سوشیال سیگنال نداشته باشد، خرید سوشیال سیگنال میتواند به شما کمک کند.

برای سفارش سوشیال سیگنال کافیست تا لینک سایت یا صفحه مورد نظر خود یا کانال یوتیوب خود را برای ما ارسال نمایید. 

دیدگاه‌ها (4)

مریم 25 بهمن 1402 - 9:04 ب.ظ

این سوشیال سیگنال ها به صورت کامنتی هست یا share؟

arminsarkhosh 25 بهمن 1402 - 9:09 ب.ظ

سلام و ارادت
به طور کلی سوشیال سیگنال به مجموعه فعالیت هایی که بر روی لینک شما انجام میشه از جمله لایک، کامنت، شیر، ریتوییت و …. گفته میشه و برای طبیعی سازی سوشیال سیگنال، همه این فعالیت های بر روی لینک شما انجام خواهد شد.

محدثه 25 بهمن 1402 - 9:07 ب.ظ

ببخشید کدوم پکیج رو سفارش بدم سوشیال سیگنال فیسبوک هم داره؟

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.