استراتژی لینک سازی خارجی رایگان

استراتژی لینک سازی

در این مقاله از سایت آرمین سرخوش، قصد دارم به شما روش لینک سازی به تعداد +1000 در ماه را آموزش دهم که می توانید به صورت خودکار و کاملا طبیعی و انفجاری ماهیانه +1000 بک لینک از سایت های با اتوریتی بالا دریافت کنید. تا انتهای این مقاله با من همراه باشید تا این روش خارق العاده لینک سازی رایگان را یاد بگیرید. اگر زمان یا حوصله برای لینک سازی ندارید می توانید از بخش سفارش رپورتاژ آگهی استفاده نمایید. 

این استراتژی لینک سازی به قدری خوب کار می کند که من تقریبا در تمامی پروژه های سئو شخصی و یا مشتریان استفاده می کنم و نتیجه خیلی خوبی گرفتم و می توانستم این اطلاعات را برای خودم نگه دارم اما طبق ضرب المثل معروف زکات علم به انتشار آن است. حالا وقت آن است که ببینیم این استراتژی فوق العاده و استثنایی لینک سازی خارجی یا آف پیج چیست؟ 

برای بدست آوردن این استراتژی فوق العاده در لینک سازی خارجی، هزینه و آزمون و. خطاهای زیادی انجام شد تا این استراتژی فوق العاده بدست آمد و حالا می خواهم این استراتژی را با شما به اشتراک بگذارم. 

بک لینک یا لینک سازی خارجی چیست؟

استراتژی لینک سازی رایگان و انفجاری +1000 در ماه 

در این استراتژی شما محتوایی را برای سایت خود می نویسید که مورد توجه وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران قرار گیرد و خود آن ها به سایت شما لینک دهند. البته نکته ای که وجود دارد این استراتژی بیشتر در سایت های انگلیسی موفق خواهد بود چرا که متاسفانه سایت های فارسی زبان به سختی به سایت های دیگر لینک می دهند و البته حساسیت بیشتر در سایت های انگلیسی می باشد که باید لینک سازی سایت به صورت کلاه سفید یا (Whitehat) باشد. 

به عبارت دیگر در این استراتژی لینک سازی شما فقط به دنبال جذب وبلاگ نویسان یا روزنامه نگاران نیستید و به دنبال جذب افرادی هستید که سایت دارند و می تواند در سایت خود به سایت شما لینک دهند. برای مثال محتوایی که ممکن است برای مشتری هدف دندانپزشکان نوشته شود و دندانپزشکی که مقاله شما را می خواند و به سایت شما لینک می دهد و شما مقاله ای را می نویسید که آنها در حین جستجو به سایت شما می رسند. 

 اجازه دهید با یک مثال این استراتژی لینک سازی انفجاری را بیشتر توضیح دهم. 

برای مثال یک پست وبلاگی است که در مورد این که چند نفر از مردم بیت کوین دارند  و چند آمار در مورد بیت کوین که این پست می تواند به تنهایی هزاران بک لینک به صورت رایگان و کاملا طبیعی بدون هیچ روش تبلیغاتی یا ایمیل مارکتینگ برای شما ایجاد کند. 

و دلیل آن هم این است که زمانی که وبلاگ نویسان یا روزنامه نگاران می خواهند در مورد ارزهای دیجیتال یا بیت کوین بنویسیند، آنها می خواهند بدانند که چند نفر بیت کوین دارند، آمار یا واقعیت مهمی است که در مقاله گنجانده می شود.

بنابراین آنها در گوگل سرچ می کنند که چند نفر صاحب بیت کوین هستند و به جای جستجو در مقاله ای که فقط 101 واقعیت رمزنگاری دارد، فقط به آنها می گوییم که چند نفر بیت کوین دارند و وقتی آنها می خواهند به آن آمار ارجاع دهند به ما لینک می دهند. 

مثال دیگری که در حوزه تکنولوژی وجود دارد، مثل اینکه چند کاربر وب موبایل وجود دارد و چند درصد از ترافیک آن موبایل است و آن پست نیز احتمالا هزاران بک لینک به صورت کاملا طبیعی و رایگان دریافت خواهد کرد. آماری است که ما آنلاین پیدا کردیم و محتوای آن را نوشتیم.

وقتی وبلاگ نویسان و روزنامه نگاران در مورد تلفن همراه می نویسند به راحتی می توانند پیدا کنند که چرا موبایل مهم است یا اینکه چرا سایت شما باید موبایل فرندلی یا رسپانسیو باشد و به جای گفتن همه این موارد می تواند به صفحه آمار مورد نظر لینک دهند و بگویند که در اینجا آماری وجود دارد که در 60 درصد افراد با موبایل ولگردی می کنند و … و  زمانی که به آن آمار استناد می کنند به ما لینک می دهند. 

کیورد ریسرچ ژورنالی

تحقیق کلمه کلیدی برای لینک سازی +1000 در ماه

بنابراین اگر می خواهید این روش لینک سازی را انجام دهید باید تحقیق کلمه کلیدی مناسبی را برای سایت خود داشته باشید و من اسم این نوع تحقیق کلمه کلیدی را، تحقیق کلمه کلیدی روزنامه نگاران می گذارم یعنی شما کلمات کلیدی را پیدا خواهید کرد که وبلاگ نویسان یا روزنامه نگاران به دنبال آن هستند. اگر می خواهید درباره تحقیق کلمه کلیدی فروشگاهی بیشتر بدانید این مقاله را بخوانید. 

نکته ای که در این استراتژی وجود دارند، خیلی از افراد ممکن است محتوای شما را مطالعه کنند اما به سایت شما لینک ندهند اما در برخی موارد هم سایت شما به منبع و مرجعی تبدیل می شود که سایت ها و روزنامه نگاران زیادی به آن لینک می دهند. 

موردی که معمولا نادیده گرفته می شود کیورد ریسرچ یا تحقیق کلمه کلیدی می باشد و صفحات سایت کلمه کلیدی درستی ندارند یا کانسپت کلمه کلیدی رعایت نشده است و به عبارت دیگر آن صفحه برای آن کلمه کلیدی سئو نشده است که در این استراتژی لازم است تا تحقیق کلمه کلیدی و سئوی آن صفحه به درستی انجام شود تا بهترین نتیجه را از استراتژی لینک سازی رایگان +1000 در ماه بگیرید. 

در این استراتژی رقابت در اکثر کلمات کلیدی بالا بوده و ممکن است رتبه گرفتن در برخی از این کلمات دشوار باشد اما اگر کیورد ریسرچ به درستی انجام شود، می توانید کلمات کلیدی کم رقابت خوبی را پیدا کرده و بر روی آنها کار کنید. 

امیدوارم از این استراتژی به بهترین نحو استفاده کنید و شاهد افزایش رتبه های خود در گوگل باشید و از هزاران سایت به رایگان و طبیعی رپورتاژ آگهی دریافت نمایید. اگر در فرآیند سئو خود نیاز به کمک ما داشتید می توانید از مشاوره سئو یا منتورینگ سئو به صورت خصوصی با بنده استفاده نمایید. 

 

دیدگاه شما

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.